0

Self-Retaining Support (SRS) – Lyra Medical

Nowa siatka ginekologiczna do leczenia wypadania ścian pochwy. Technologia Self-Retaining Support (SRS) naśladuje naturalną anatomię, przywracając narządom miednicy ich anatomiczne i funkcjonalne położenie, bez powikłań związanych z zakotwiczeniem siatki.

Ta rewolucyjna technologia wprowadza elastyczną ramę, która pozwala siatce pozostać płaską i w pożądanym miejscu, zapewniając jednocześnie podobne do trampoliny wsparcie dla wypadniętych narządów miednicy.

Implant SRS wykorzystuje zalety siatki chirurgicznej we wzmacnianiu osłabionej tkanki łącznej i odtwarzaniu struktur podporowych, jednocześnie wprowadzając elastyczną ramę, która eliminuje potrzebę mocowania, które jest uważane za główną przyczynę większości powikłań pooperacyjnych

Cechy

  • Solidna i jednocześnie elastyczna rama z PEEK, składająca się z dwóch bocznych ramion i mostka łączącego, opatentowana przez Lyra Medical.
  • Kształt i rozmiar implantu został zaprojektowany w oparciu o przegląd literatury  oraz wyniki badań klinicznych na dużą skalę, aby zapewnić jego funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X